Ankieta

Ankieta

Witajcie!

Przeprowadziłam wśród uczniów naszej szkoły ankietę, zawierającą cztery pytania. Pomyślałam, że warto dowiedzieć się, jakiego nauczyciela darzycie największą sympatią, jaki jest Wasz ulubiony przedmiot, kim chcielibyście zostać w przyszłości w świecie czarodziejskim oraz jaka jest Wasza ulubiona postać ze znanej wszystkim bardzo dobrze serii ,,Harry Potter”. W ankiecie wzięło udział dość dużo osób, czego się nie spodziewałam. Wszystkim bardzo dziękuję za głosy, a oto wyniki:

1. Okazało się, że największą sympatią w naszej szkole darzycie profesor Camryn Fitz, Tori Collins oraz Cassandrę Lovato, które uzyskały identyczną liczbę głosów! Dużo osób zagłosowało też na pozostałych nauczycieli, tyle ze nie uzyskali oni najwyższej liczby głosów.

2. Waszym ulubionym przedmiotem okazała się Numerologia! Uzyskała ona przeważającą liczbę głosów! Tuż pod nią znajdują się takie przedmioty jak: Zaklęcia i Uroki, Latanie na Miotle, Zielarstwo oraz OpCM!

3. Przeważająca ilość uczniów w przyszłości chciałaby zostać nauczycielem, trochę mniej aurorem, a pozostali zupełnie kimś innym. Nikt nie zagłosował na bycie pracownikiem w Ministerstwie Magii.

4. Waszą ulubioną postacią z Harry’ego Pottera okazał się Syriusz Black! Niewiele mniej głosów uzyskał Severus Snape, a reszta zagłosowała na takie postacie jak: Draco Malfoy, Harry Potter, Hermiona Granger oraz Luna Lovegood.

Dziękuję wszystkim, którzy oddali swój głos!

Do zobaczenia!

Daisy Cullen

 

Masz swoją opinię o tym artykule?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *